Montownia Zagadek - Real Life Escape Room Game Lublin - Pokój Zagadek - Rozrywka Lublin

Włam po diamenty

Włam po diamenty

Przekręty finansowe dokonywane na światową skalę przyniosły panu Goldmanowi fortunę oraz chorobę serca. Ten niemiecki bankier, wielbiciel kubańskich cygar i gier hazardowych, zainwestował swoją fortunę w drogocenne diamenty. Wcielcie się w szajkę włamywaczy – Waszym zadaniem jest odnalezienie starannie ukrytych diamentów i wydostanie się z pokoju przed nadejściem właściciela. Pan Goldman wraca z pobliskiego kasyna za 45 minut… Do dzieła!
Cztery pokoje

Cztery pokoje

Wschód słońca rozpoczął kolejny poranek w malowniczym hrabstwie Wiltshire. Dzień wstał piękny, choć nie dla wszystkich. Tej nocy otruto starego, poczciwego właściciela hotelu – pana Johnsona. W budynku przebywało wtedy czterech lokatorów - aktorka Bridget Monroe, meloman Paolo Pianini, miejscowy pijak Hans Katzenjammer i podróżnik Stefan Vychodny. Czy zdołacie ustalić tożsamość sprawcy? Spieszcie się, słońce coraz wyżej, czasu coraz mniej… Odnajdziecie w sobie szósty zmysł?
Infiltracja

Infiltracja

Sytuacja na świecie stała się bardzo napięta. Potężne mocarstwa walczą o swoje strefy wpływów. Wyścig zbrojeń rozpoczął się na nowo. Tylko przewaga technologii wojskowej może zapewnić nam bezpieczeństwo. Nasz wywiad odkrył, że dzisiejszej nocy w hotelu zatrzymał się szpieg wrogiego mocarstwa. Według naszych informacji posiada on plany potężnej broni masowego rażenia. Właśnie wyszedł na umówione spotkanie. Wróci za 45 minut. Dokumenty zostały w pokoju. Na taką okazję czekaliśmy już od kilkunastu miesięcy. Od powodzenia tej misji zależy los całej Europy.