Montownia Zagadek - Real Life Escape Room Game Lublin - Pokój Zagadek - Rozrywka Lublin

Pytania

Dla wszystkich lubiących dobrą zabawę. Dla przyjaciół, którzy chcą spędzić czas inaczej niż zwykle, dla znajomych z pracy, którzy chcą się sprawdzić jako grupa, dla rodzin gotowych na wspólną przygodę, a także par, którym nigdy nie jest mało nowych wyzwań. Dla Ciebie! :)
W Montowni dostępne są dwa pokoje, ale już w planach mamy kolejny. Będziemy informować na bieżąco.
Z naszych statystyk wynika, że oba prezentują podobny poziom trudności, więc tak naprawdę wybierzcie ten, którego tematyka wydaje się Wam ciekawsza. :)
Do jednego pokoju zapraszamy od dwóch do pięciu osób. Przewidujemy możliowść wejścia dodatkowej osoby za dopłatą w wysokości 15 zł.
Do rozwiązywania zagadek nie potrzeba zaawansowanej, encyklopedycznej wiedzy. Wystarczy umiejętność łączenia faktów, spostrzegawczość i bojowe nastawienie.
Po krótkim wyjaśnieniu zasad zostajecie zamknięci w pokoju, a zegar zaczyna odmierzać czas. Macie 45 minut na znalezienie klucza. W razie problemów z którąś z zagadek, służymy podpowiedzią. Ale tylko trzykrotnie podczas jednej gry. ;) Jeśli nie uda Wam się wydostać z pokoju w określonym czasie, drzwi otwierają się. W zależności od Waszej decyzji, możecie opuścić pokój lub poznać jego rozwiązanie.
Cena wynosi 99 złotych dla grupy od 2 do 5 osób.
Z chęcią pomożemy Wam zorganizować niezapomniany wieczór panieński/kawalerski w naszym escape roomie. Skontaktuj się z nami żeby zaplanować szczegóły.
Rejestracja jest możliwa poprzez odpowiedni formularz na stronie internetowej. Po wybraniu dogodnego terminu oraz uzupełnieniu danych, otrzymacie od nas mail z linkiem, którego kliknięcie potwierdzi rezerwację. My natomiast będziemy na Was czekać w naszych progach.
Na miejsce należy przybyć przynajmniej 10 minut przed godziną ustaloną podczas rezerwacji. Czas ten jest potrzebny na przygotowanie się do gry oraz wytłumaczenie zasad. Późniejsze przybycie może skutkować skróceniem czasu gry.
Płatność za grę następuje po dotarciu na miejsce w dniu gry, gotówką.
Mieścimy się w centrum Lublina, przy ul. Narutowicza 52/8 (III piętro) (mapka w menu 'Kontakt'). Wejście do budynku znajduje się przy głównej ulicy, 60 metrów od hotelu Victoria, 100 metrów od skrzyżowania ulic Lipowej, Piłsudskiego i Narutowicza. W przypadku zamkniętych drzwi do klatki schodowej, prosimy o kontakt telefoniczny (nasze numery są umieszczone na drzwiach).
Tak! I jest to świetny pomysł na prezent. Najlepiej wysłać do nas email z informacją dla kogo mamy ją przygotować i indywidualnie umówić się na odbiór. Na odwrocie możemy umieścić tekst (np. życzenia urodzinowe) napisany ładnym, odręcznym pismem. Wejściówka nie ma terminu ważności, można ją wykorzystać do dowolnego pokoju, a jej koszt to   99 zł. Płatności można dokonać przelewem lub osobiście przy odbiorze. Zapraszamy! :)
Oczywiście! Do przeczytania TUTAJ